Menu


  Wydarzenia


  Historia


  Zarząd OSP


  Członkowie


  Statut


  Wyposażenie


  Osiągnięcia


  O Nas w prasie


 materiały  szkoleniowe


  Linki do stron


[Rozmiar: 13894 bajtów]


[Rozmiar: 13894 bajtów]

  Urząd Gminy Gryfice



[Rozmiar: 13894 bajtów]

  Nadleśnictwo Gryfice



[Rozmiar: 13894 bajtów]

  Państwowa Straż Pożarna



[Rozmiar: 13894 bajtów]

  Policja




[Rozmiar: 983 bajtów]  [Rozmiar: 1186 bajtów]

[Rozmiar: 728 bajtów]





Skład Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Świeszewie

   Od 27.02.2016r:

Zarząd OSP w składzie:

1. Prezes - Rosikoń Leszek

2. Wiceprezes-naczelnik - Sulecki Mirosław

3. Wiceprezes - Robelka Grzegorz

4. Z-ca naczelnika - Bułhak Krzysztof

5. Sekretarz - Pietrzak Wojciech

6. Skarbnik - Krzywak Ilona

7. Kronikarz - Czesnowicz Bartosz

8. Gospodarz - Wiącek Mariusz

9. Członek zarządu - Gepert Izabela






Komisja Rewizyjna OSP w składzie:

1. Przewodniczący - Kondratowicz Jan

2. Wiceprzewodniczący - Jakiel Piotr

3. Sekretarz - Pobucewicz Przemysław







Delegaci na Zjazd Odziału Gminnego ZOSP RP:

1. Członek - Sulecki Mirosław

2. Członek - Patelak Edward

3. Członek - Robelka Grzegorz







Przedstawiciele do Zarządu Odziału Gminnego ZOSP RP:

1. Członek - Rosikoń Leszek

2. Członek - Patelak Edward







Kapelan OSP Powiatu Gryfickiego:

ks. Pastryk Ireneusz
Proboszcz Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach



Skład Zarządu OSP od 25.02.2011r do 26.02.2016 

Skład Zarządu OSP od 29.01.2010r do 24.02.2011